Son Haberler

irfaniye-dede-su-kuyusu

İrfaniye Dede Su Kuyusu Tamamlandı

İrfaniye Dede adına hayırsever Şaban Uğuz ve ailesi tarafından derneğimiz aracılığıyla suya hasret topraklar, Uganda’da başladığımız su su kuyumuz tamamlandı, Ümmete Bereket Olsun !

bereket-kurban-haber

Afrika’daki Kurban Faaliyetlerimiz 

Kurban ile Cenab-ı Hakk’a şükran ve minnetlerimizi sunuyor, bu vesileyle mazlumların yüzlerini güldürmeyi gaye ediniyoruz. Kurbanlarınız Afrika’ya ve mazlum çoğrafyalara Bereket Olsun !

bereket-hafizlik

Geleceğin Hafızları Desteğinizle Yetişiyor

Geleceğin Hafızları ehli sünnet alimleri sizlerin desteği ile yetişiyor, Kim bilir belki gelecekte, çığır açan Fatihlerinden biri sizin eseriniz olacaktır. Neden olmasın? Sizde bir hafıza sponsor olarak bu hayra ortak olabilirsiniz.

bereket-bayramlik-2

Afrika’da Bu Bayram Bereket Olsun!

İrfaniye Dede adına hayırsever Şaban Uğuz ve ailesi tarafından derneğimiz aracılığıyla suya hasret toprak, Uganda’da başlayan su kuyumuz tamamlandı, Ümmete Bereket Olsun !

bereket-dernegi-yetim-2

Bir Yetime Bereket Olun !

“Bir yetime Bereket ol !” sloganıyla başlattığımız projemiz kapsamında Yurt içi veya Afrika’da siz de bir yetime sponsor olarak onların göz yaşını silebilir, bir yetimin yüzündeki tebessüme sebep olabilirsiniz.

bereket-dernegi-kumbara-istiyorum

Kumbara İstiyorum

Peygamberimiz (sav); “Suyun ateşi söndürdüğü gibi, sadaka da günahları yok eder.” buyuruyor sizde derneğimizden kumbara tedarik ederek günlük sadakalarınızı ilim talebelerine verebilirsiniz

Open chat
Powered by